درخواست سرویسکار: 09153107763

تعمیر موتور خانه

تعمیر موتورخانه یکی از موارد مهمی است که در فصل‌های مختلفی از سال توسط مدیریت ساختمان باید مورد بررسی قرار بگیرد، زیرا با تغییرات آب و هوایی نیاز است که برخی از عملیات بر روی موتوخانه، برای تنظیم گرمایشی و سرمایشی آب صورت بگیرد. به همین منظور نیاز است که از یک تیم حرفه‌ای دعوت گردد تا اوضاع را بررسی کند. نصب، نگهداری و سرویس موتورخانه از موضوعات مهمی هستند که ما می‌خواهیم در این مقاله در مورد آن صحبت کنیم.

اگر شما نیز نیاز به تعمیر موتورخانه شوفاژ داشتید؛ می‌توانید در اسرع وقت با سامانه تابرال ارتباط برقرار کنید. این سامانه با سابقه‌ای بالغ بر دو دهه به مجرب‌ترین مراکز جهت تعمیر و تاسسیات مبدل شده است.

تعمیر موتورخانه شوفاژ را به تابرال بسپارید.

 

تماس با تلفن : 09153107763

بابت دریافت خدمات حرفه ای تعمیر موتورخانه، تاسیسات ساختمان، تعمیر چیلر و....با قیمت مناسب با تابرال تماس بگیرید.

 

تعمیر موتورخانه به چند بخش تقسیم بندی می‌شود. تعمیر دستگاه‌هایی مانند دیگ آبگرم، چیلر، برج خنک کننده و پمپ و پره‌ها و غیره که نیاز به بررسی دقیق یک کارشناس دارد. در برخی از مواقع افراد خودسرانه اقدام به تعمیر موتورخانه می‌کنند که پیامدهای بدی در پی دارد و باعث افزایش هزینه تعمیرات می‌شوند. شاید باعث قطعی آب، در چند طبقه ساختمان به مدت طولانی شوند که باعث عدم نارضایتی ساکنین یک مجتمع شود.

 بنابراین برای تعمیرات و تاسیسات به هیچ وجه خودسرانه عمل نکنید آن را به یک تیم مجرب بسپارید. تابرال یکی از سامانه‌های معتبر است که می‌تواند کارشناسان خود را به محل اعزام کند تا همه جوانب کار را بررسی کنند و پس  از آن شرح حالی از نوع تعمیرات، تعویض قطعات و هزینه‌ای که باید پرداخت شود به شما ارائه می‌کند.

تعمیر موتور خانه
  • برخی از قطعات نیاز به تعویض دارند در صورتی که افراد کارشناس تابرال برای این کار اقدام کنند از قطعاتی استفاده می‌کنند که دارای گارانتی هستند. حتی اگر بعد از تعمیر به مشکلی برخورد کنید دوباره برای رفع مشکل و عیب یابی در محل حضور خواهند یافت. بنابراین تعمیرات را به صورت تضمینی انجام می‌دهند.

    تعویض قطعات یا تجهیزاتی که عمر مفید خود را از دست داده اند و قابل تعمیر نیستند، تعویض خواهند شد. بعضی از لوله‌ها و کلکتور بعد از مدت زمان طولانی دچار پوسیدگی و شکستگی می‌شوند که باید تعویض و تعمیر شوند. اگر در چنین مواقعی نیاز به کمک داشتید حتما با این سامانه ارتباط بگیرید. می ‌توانید این برنامه را بر روی گوشی خود نصب کنید تا از خدمات رایجی که دارد استفاده کنید.

تماس با تلفن : 09153107763

بابت دریافت خدمات حرفه ای تاسیسات ساختمان، تعمیر چیلر و....با قیمت مناسب با تابرال تماس بگیرید.

خدمات تابرال را بشناسید

این سامانه دارای دو دهه سابقه درخشان در تهیه، فروش و خدمات تاسیسات، برق و الکترونیک است. فعالیت خود را در شهر مشهد در سال ۱۴۰۲ آغاز کرده و مناطق متعددی از شهر مشهد مانند احمد آباد، کوه سنگی، مناطق سجاد، رضا شهر و بلوار وکیل آباد دیگر مناطق را تحت پوشش قرار می‌دهد. اکنون با وجود این سامانه فروش و خدمات، رقابت در این حوزه بیش از بیش احساس می‌شود.

این سایت بیش از ۳۰۰ محصول را برای فروش ارائه می‌کند. امروز به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه چند منظوره از آن یاد می‌شود. حتی افرادی که تولید کننده اصلی محصولات هستند می‌توانند این سامانه را نصب کنند و به یکی از فروشندگان مبدل شوند و کالای خود را بی‌واسطه به فروش برسانند.

محصولات این سامانه به سه دسته تاسیساتی، الکترونیکی و برق تقسیم می‌شود. برندهای مطرح خارجی و ایرانی در این فروشگاه به فروش می‌رسند. خدماتی که تابرال ارائه می‌دهد نیز به قرار زیر است. در صورتی که نیاز به این خدمات داشتید با تابرال تماس بگیرید. خدمات این مرکز علاوه بر تعمیر موتورخانه این موارد را نیز در برمی‌گیرد.  

نگهداری و تعمیر موتور خانه

یکی از دغدغه‌های مهم مدیریت ساختمان، سلامت تاسیسات موتورخانه و فراهم آمدن آب گرم و سیستم گرمایشی و سرمایشی ساختمان است. به همین منظور به صورت دوره‌ای آن را چک می‌کنند. در صورتی که در موتورخانه بوی غیرعادی استشمام کردید، اگر نشتی در لوله کشی وجود داشت و صدای چکه کردن آب شنیدید یا اینکه در برق کشی عایق وجود نداشت و احتمال برق گرفتگی وجود داشت.

به هیچ عنوان خودتان وارد عمل نشوید زیرا این علائم را به عنوان علامت خطر باید دانست و حتما با یک فرد متخصص، در جریان بگذارید، ما در اینجا به مواردی اشاره می‌کنیم که نیاز به متخصصان تعمیر موتورخانه شوفاژ خواهید داشت.

نگهداری و تعمیر موتور خانه

نصب موتورخانه

نصب موتورخانه یکی از کارهای فنی و سختی است که نیاز مبرم به کارشناس دارد و نمی‌توان کار را به هر کسی سپرد. نصب موتورخانه و نحوه قرار دادن تمامی تجهیزات در مکان صحیح و اجرای لوله کشی به صورت تخصصی انجام می‌شود.

تعمیر مشعل موتورخانه

مشعل موتورخانه به عنوان اصلی‌ترین جزء به‌شمار می‌رود. در صورتی که مشعل دچار عیب شود و جرقه نزند یا فشار کافی وجود نداشته باشد، یک تکنسین ماهر جهت تعمیر موتورخانه باید به محل اعزام شود.

تعمیر و بازسازی تاسیسات ساختمان

برای اینکه راندمان موتورخانه بالا برود بهتر است، در فواصل زمانی دو الی سه سال بعد از نصب موتورخانه بررسی و نوسازی شود. ولی بیشتر مردم بعد از گذشت ده الی پانزده سال به بازسازی آن می‌پردازند که شامل هزینه‌های هنگفتی می‌شود. گاها ضربه سنگینی به موتورخانه ساختمان وارد می‌شود. برای حفظ راندمان آن باید به صورت دوره‌ای دیگ بخار و پمپ، لوله کشی، مشعل برقی و گازی و غیره بازرسی شود.

عایق بندی حرارتی

اگر بخواهید راندمان کاری لوله‌های موتورخانه بالا برود بهتر است آنها را به پشم شیشه و ماستیک یا مل عایق بندی کنید و این کار را به مجموعه تعمیرات موتورخانه بسپارید، تا ایمن سازی لوله به صورت اصولی انجام شود. در این صورت به عدم هدر رفتن انرژی کمک شایانی می‌کند که نتیجه آن را می‌توانید در قبوض ماهیانه ببینید.

 رفع نشتی یا ترکیدگی در لوله

یکی از معایبی که در تعمیر موتورخانه دیده می‌شود نشتی یا ترکیدگی لوله است. برخی از لوله‌ها دچار پوسیدگی می‌شوند و نشتی آب به دیوار نیز سرایت می‌کند و مشکلات عدیده‌ای به وجود می‌آورد. اگر در موتورخانه شاهد خوردگی یا ترکیدگی لوله و مخزن شدید با این مرکز تماس بگیرید. این مشکل ممکن است بر اثر تغییرات دما و آب و هوایی نیز به‌وجود آید. برای عیب یابی، از دستگاه رابط نشت و صدا استفاده می‌کنند که به طور دقیق محل نشتی را مشخص می‌کند و از هدر رفت وقت و هزینه پیشگیری می‌شود.

تعمیر منبع دوجداره آب گرم

منبع دوجداره آب محل نگهداری از آب گرم را برعهده دارد. در صورتی که در این قسمت عیب به‌وجود آید و تعویض و تعیمر نیاز داشت، باید به تعمیر موتورخانه در قسمت منبع دوجداره آب گرم فکر کرد. در این موقع نیز نیاز به افراد خبره در زمینه تعمیر موتورخانه دارید.

تعمیر موتور خانه ساختمان

 تنظیم مشعل گاز رادیاتور

هنگامی که مشعل گاز ایران رادیاتور به درستی تنظیم شده باشد در مصرف گاز صرفه جویی می‌شود. بنابراین برای تنظیم مشعل گاز رادیاتور نیاز به یک فرد متخصص است. در صورتی که نیاز به تعمیر و تعویض داشت این افراد خبره آن را به روش صحیح انجام می‌دهند. همچنین مشعل موتورخانه ممکن است؛ خراب شود که عدم گرم شدن آب را در پی دارد. مشعل موتورخانه وظیفه اصلی در گرم نگهداشتن آب ساختمان را دارد.

منبع گالوانیزه

یکی از منابعی که در تعمیر موتورخانه باید در نظر گرفته شود منبع گالوانیزه است.  این منبع وظیفه تامین آب مصرفی یک ساختمان را برعهده دارد. اگر این قسمت خراب شود آب رسانی گرم و انتقال هوای گرم به طبقات مختلف با مشکل مواجهه می‌شوید. بنابراین در صورت مواجهه با این مشکل با تابرال تماس بگیرید.

تماس با تلفن : 09153107763

بابت دریافت خدمات حرفه ای تعمیر موتورخانه، تاسیسات ساختمان، تعمیر چیلر و....با قیمت مناسب با تابرال تماس بگیرید.

پمپ موتور خانه

از قسمت‌های اساسی موتورخانه پمپ‌های آن هستند. به وسیله پمپ آب گرم پمپا‌ژ می‌شود و به سایر طبقات می‌رسد. اگر این قسمت خراب شود با مشکل جدی روبرو می‌شوید. در صورتی که میزان فشار آب گرم کم بود حتما آن را گزارش دهید تا مورد بررسی قرار بگیرد. ممکن است نیاز به تعویض یک قطعه داشته باشد. سرویس دوره‌ای پمپ در بهبود عملکرد موتورخانه تاثیر دارد. تنظیم درجه پمپ و دیگ نیز از تعمیرات موتورخانه محسوب می‌شود.

شیر برقی مشعل گازی

در صورتی که این شیر به صورت نادرست تنظیم شود در کل موتورخانه دچار اختلال خواهید شد. اگر آن را به درستی تنظیم کنید بهبود عملکرد موتورخانه را در زمان مناسبی می‌بینید. یک تکنسین مجرب می‌تواند این شیر برقی را تنظیم کند. گاهی تعمیر موتورخانه شوفاژ فقط به یک موضوع ساده ختم می‌شود.

کلکتور  و منبع کویل دار

در صورتی که می‌خواهید موتورخانه در طول سال دچار مشکلی نشود حتما در مورد تعمیر و سرویس کلکتور حساسیت بالایی به خرج دهید و این کار را به تابرال بسپارید. در تعمیر موتورخانه باید منبع کویل دار که وظیفه تامین آب گرم را دارد بررسی نمود. عیب یابی به موقع مانع از اتلاف انرژی و زمان می‌شود. همچنین در بازه زمانی مختلفی باید این منبع کویل دار شسته شود که باعث بالا بردن راندمان کاری این منبع می‌گردد.

لوله کشی منبع انبساط باز

لوله کشی منبع انبساط باز و جایگزینی منبع انبساط بسته به جای آن وظیفه تکنسین تعمیر موتورخانه است. در صورتی که این موضوع به درستی انجام نشود موتورخانه از نظر حرارتی با مشکل خاصی مواجه می‌شود. چون منبع انبساط باز دارای محدودیت‌هایی است بعضی از افراد آن را با منبع انبساطب بسته جایگزین می‌کنند که در موقعیت‌های مختلف باید لوله کشی و نصب آن توسط تکنسین مشخص شود.

سرویس بویلر

یکی از مواردی که در تعمیر موتورخانه به آن اهمیت می‌دهند سرویس بویلر است که در زمان تغییر فصل گرم به سرد باید انجام شود. در این فصل نیاز بیشتری به گرما وجود دارد به همین سبب سرویس بویلر را در رمان تعویض فصل انجام می‌دهند. این موارد ساده می‌تواند در آینده از اتلاف انرژی جلوگیری کند. در طول سال دو بار لازم است که این موارد بررسی شوند. در چنین مواقع سیستم هوشمند موتورخانه باید فعال شود .

شیر فلکه

در برخی مواقع شیر فلکه دچار نشتی می‌شود یا یه درستی باز و بسته نمی‌شود، در این صورت حتما شیر فلکه باید تعویض شود. برخی از مواقع اجزای مختلف موتورخانه با جوشکاری تعمیر می‌شوند چون این موضوع تخصص خاص خود را می‌طلبد باید یک فرد متخصص ان را انجام دهد. اگر این کار به دست افراد نابلد انجام شود در نتیجه سوراخ شدن لوله یا عدم جوش خوردن قطعات به هم می‌شود که باعث افزایش مشکلات موتورخانه می‌شود.

تعمیر موتور خانه ساختمان

نتیجه نهایی

تعمیر موتورخانه شوفاژ به دلیل حساسیت بالایی که دارد محال است بدون ورود یک تیم متخصص به درستی انجام شود. وقتی موتورخانه یک ساختمان دچار مشکل شود، تمامی طبقات از مشکل کمبود آب گرم و خرابی شوفاژ رنج می‌برند. بنابراین این موضوع را باید به صورت تخصصی حل نمود.

 در صورتی که افراد نابلد را برای این کار استخدام کنید در نهایت با مشکلات بیشتری روبرو خواهید شد. مثل افزایش هزینه‌ها و اتلاف وقت و خرابی بیشتر که برای همه افراد ساکن در یک ساختمان دردسر ساز می‌شود.  سامانه تابرال به شما کمک می‌کند که  بهترین افراد را به کار بگیرید و به صورت تخصصی تعمیر موتورخانه را انجام دهید. تعمیر تاسیسات موتورخانه با کیفیت عالی، قطعات اصل، قیمت مناسب، زمان کوتاه و به صورت گارانتی برای همه افرادی که در محدوده‌های مورد نظر هستند انجام می‌شود.

در صورت نیاز می‌توانید با شماره‌های موجود در این سایت تماس بگیرید. قطعات مورد نیاز را از فروشگاه تابرال به صورت تضمینی بخرید و تعویض و تعمیرات خود را انجام دهید. عزیزانی که در مناطق سجاد، احمد آباد، رضا شهر و بلوار وکیل آباد یا کوه سنگی ساکن هستند برای دریافت خدمات تابرال می‌توانند اقدام کنند. تکنسین‌های ماهر در اسرع وقت و بدون معطلی به محل اعزام می‌شوند.

عضویت در خبرنامه
جدیدترین مطالب
Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
نوار کناری
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.