با عضویت در سایت چند فروشگاهی تابرال، در کنار یک تجربه متفاوت از خرید محصولات کالا و تجهیزات، لوله و اتصالات پنج لایه، از تخفیفات و جشنواره های ما در این حوزه بهره مند شوید.

نصب و راه اندازی سیستم های گرمایشی وسرمایشی در مشهد را به متخصصان تابرال بسپارید.

اگر دستگاه نو تهیه کردید و دنبال متخصص برای نصب و راه اندازی سیستم های گرمایشی وسرمایشی در مشهد هستید، میتوانید از متخصصان ما بهره بگیرید. کافیست درخواست نصب و راه اندازی دستگاه خود را برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت، نزدیکترین پرسنل مجرب و متخصص را به محل شما اعزام کنیم. در نظر داشته باشید که نصب غیراصولی دستگاه ممکن است پیامد های ناگواری را به همراه داشته باشد که گاها هزینه های جانی و مالی هنگفتی را به بار می آورد. پس بهتر است نصب و راه اندازی سیستم و دستگاه خود را به متخصصان ما بسپارید.

نصب و راه اندازی

بیایید باهم به دیگر مزایای نصب و راه اندازی سیستم های گرمایشی وسرمایشی در مشهد توسط متخصص بپردازیم :

1) گارانتی فعال می شود : برخی دستگاه ها اگر توسط افراد غیرمجاز نصب شود، گارانتی برای آنها تائید نمی شود و نمی توانند از خدمات گارانتی استفاده کنند. حال اگر نصب دستگاه توسط افراد مورد تائید شرکت های معتبر انجام شود، می توانید با خیال راحت از دستگاه استفاده کرده و در صورت بروز مشکل از گارانتی بهره بگیرند. حتی اگر نصب توسط افراد غیر مجاز صورت بگیرد دیگر امکان تمدید گارانتی ندارید. پس بهتر است از یک متخصص برای نصب و راه اندازی سیستم های گرمایشی وسرمایشی در مشهد کمک بگیرید.

2) کاهش احتمال خرابی دستگاه : یک نیروی متخصص می داند که دستگاه در چه مکان و با چه شرایطی باید نصب گردد و این تجربه را طی سالها کار و آموزش اصولی به دست آورده است که افراد عادی این تجربه را ندارند. همین روش اصولی نصب، باعث می شود تا دستگاه طی مرور زمان استهلاک کمتر و کارایی بیشتری داشته باشد. نصب غیر استاندارد ، احتمال بروز خرابی را بالا می برد.

نت تاسیسات ساحتمان- نصب و راه اندازی

3) استفاده از قطعات استاندارد : نیروی ماهر و متخصص شرکت تابرال می داند که باید از قطعات استاندارد برای نصب دستگاه استفاده کند. نمی توان با قطعات غیر استاندارد، نصب اصولی انجام داد. نصب غیراصولی در آینده به دستگاه آسیب می رساند.

4) آموزش کافی توسط فرد متخصص : تکنسین متخصص هنگام حضور در محل شما، تمامی اطلاعات لازم مربوط به دستگاه را به شما آموزش می دهد. اطلاعاتی از قبیل روشن و خاموش کردن دستگاه و تنظیمات اولیه آن.

ضمنا نصب وسایل گازسوز از قبیل آبگرمکن و پکیج باید توسط نصاب مجاز شرکت که مورد تایید نظام مهندسی و شرکت گاز باشد انجام شود. بعضی از شرکت های بیمه خسارت های ناشی از آتش سوزی این دستگاها که توسط نصاب غیر مجاز، نصب و راه اندازی شده را پرداخت نمی کنند و از آن سلب مسئولیت می کنند،پس همین الان جهت نصب و راه اندازی سیستم های گرمایشی وسرمایشی در مشهد با متخصصین شرکت تابرال تماس بگیرید.

شماره تماس : 9095110220

علاوه بر شماره فوق شماره های شرکت در فوتر سایت قرار داده شده.

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.