درخواست سرویسکار: 09153107763

فروشگاه اینترنتی تابرال، فراتر از یک بازار اینترنتی تجهیزات ساختمانى

فروشگاه اینترنتی تابرال تنها یک فروشگاه اینترنتی نیست. تابرال، گروه بزرگی از کارشناسان صنعت ساختمان است که همواره در تلاشند تا اطلاعات فنی دقیق در مورد تجهیزات ساختمانی، قیمت های رقابتی، به روز و شفاف و کیفیت های برتر بازار را برای سازندگان ساختمان، و همچنین بهترین امکانات برای فروش آنلاین، حفظ اصالت برند و توسعه ی بازار فروش را برای تولیدکنندگان تجهیزات ساختمانی به ارمغان بیاورند.
بکارگیری یک تکنولوژی پیشرفته به ما کمک کرده تا فرایند ثبت درخواست کالا را سرعت ببخشیم و بهره‌وری را در بازار فروش تجهیزات ساختمانی افزایش دهیم. اتلاف‌ وقت کمتر، کیفیت بهتر محصولات و هزینه‌های منصفانه‌تر، همگی نتایج تلاش تیمی بزرگ و سخت‌کوش است.
بکارگیری تکنولوژی برای محاسبه ی نرخ کرایه حمل کالا، هزینه های نصب و شیوه های نوین بازاریابی و فروش از جمله کلیدی‌ترین ارزش‌هایی است که فروشگاه تابرال به دنبال خلق آن بوده است. استفاده از امکانات فروشگاه اینترنتی تابرال به معنای بهره وری در صرف هزینه، صرفه جویی در زمان و اطمینان از کیفیت کالا و در نتیجه بهبود فرآیند خرید تجهیزات ساختمانی می باشد. ما در فروشگاه تابرال تکنولوژی را برای خلق ارزش‌های بزرگ و منحصربه فرد برای همه ایرانیان به خدمت گرفته ایم.

درباره تابرال

تیم فروشگاه اینترنتی تابرال 

همکاران ما در فروشگاه اینترنتی تابرال با ارزشترین دارایی این مجموعه هستند. آنها باهوش، متخصص، با تجربه و پر تلاش هستند. ما در فروشگاه تابرال می کوشیم تا بلند پروازی های شخصی را در راستای اهداف سازمانی قرار دهیم تا فرد و گروه با هم پیشرفت کنند. فضای دوستانه و صمیمی فروشگاه تابرال ، ارتباط بین کارمندان و مدیران را تسهیل می نماید و محیط سازمان را به محیطی گرم و در عین حال حرفه ای تبدیل می کند.
ما در فروشگاه تابرال با خرد ورزی و مشورت از چالش ها عبور می کنیم که همین روند باعث شکوفایی و نوآوری روزافزون فروشگاه تابرال شده است. دغدغه ی همه اعضاء در خانواده ی بزرگ فروشگاه تابرال ارائه ی خدماتی با کیفیت بالاتر و استفاده ی هوشمندانه تر از فناوری اطلاعات در جهت جلب رضایت کاربران گرامی خود می باشد.
استعداد، خرد ورزی و سخت کوشی از ویژگی های بارز کارکنان فروشگاه تابرال است.
ما بهترین ها را استخدام می کنیم و بهترین مسیر شغلی را برای آنان فراهم می آوریم. در فروشگاه تابرال همیشه جای پیشرفت وجود دارد و از صمیم قلب معتقدیم که نباید این نگرش در حد یک شعار باقی بماند، چرا که معتقدیم رشد هر سازمانی، نتیجه ی پیشرفت و رضایت شغلی همه ی کارکنان آن سازمان است.
ما در فضایی صمیمی و در گروه های کاری مختلف، دانش، تجربه و فناوری اطلاعات را به اشتراک می گذاریم تا بهترین راه کارها را در کوتاه ترین زمان برای خدمات بهتر به بازار بدست آوریم.

تجربه کاری

+ 10 سال

مشتری‌ها

کسب و کار +500

اعضای تیم

+10 متخصص

خدمات

+10 پس از فروش

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
نوار کناری
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.