درخواست سرویسکار: 09153107763

لوله و اتصالات پنج لایه کایرپایپ در تابرال

درباره لوله و اتصالات پنج لایه کایرپایپ

سمینار ها

ویژگی ها و مزایای لوله و اتصالات پنج لایه کایرپایپ

گواهینامه ها

لوله و اتصالات پنچ لایه کایرپایپ تابرال

مشخصات کایرپایپ

01

اجرای مقرون بصرفه

اجرای لوله کشی تاسیسات بدون جعبه کلکتور و محتویات ان و عدم نیاز به اتصالات فلزی گران قیمت به دلیل همجنس بودن لوله و اتصالات پنج لایه.

02

نصب آسان

لوله و اتصالات پنج لایه کایرپایپ با روش بسیار ساده قابل نصب هستند. اجرای لوله کشی پنج لایه جوشی تاسیسات درکف ساختمان به روش انشعابی و اطمینان 100% از اببندی و عدم نشتی در استفاده از ان در سالهای اینده.

03

سهولت حمل و نقل

لوله و اتصالات کایرپایپ سبک بوده و قابلیت انبارش تا ارتفاع زیاد را دارا می باشد و همچنین می توان بدون استفاده از تجهیزات خاصی آن ها را حمل و نقل نمود.

04

مقاوم در برابر امواج زلزله
لرزش، رانش، نشست ساختمان

درکایرپایپ، پلیمرPE-RT به دلیل انعطاف پذیری بالا در ساختار مولکولی خود در مواجهه با انبساط و انقباض های طولی مقاومت بوده و از مقاومت بالایی برخوردار است.

استفاده از لوله و اتصالات پنج لایه کایرپایپ باعث کاهش هزینه های لوله کشی تا 70 درصد ( به دلیل هم جنس بودن لوله و اتصالات پنج لایه، لوله کشی به روش انشعابی و حذف کلکتور و محتویات آن) نسبت به نسل قدیم لوله کشی می شود. ما در شرکت تابرال بستری را فراهم کرده ایم تا شما مهندسان و پیمانکاران محترم به راحتی بتوانید هزینه لوله کشی تاسیسات و آبرسانی ساختمان خود را برآورد کنید. به این منظور کافی است فرم ذیل را تکمیل و نقشه تاسیسات ساختمان خود را برای ما ارسال کنید. مشاوران ما به صورت کاملا رایگان پروژه شما را برسی میکنند و لیست تمام محصولات مورد نیاز شما را با قیمت روز آن آماده می کنند.

گواهینامه ها

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
نوار کناری
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.