با عضویت در سایت چند فروشگاهی تابرال، در کنار یک تجربه متفاوت از خرید محصولات کالا و تجهیزات، لوله و اتصالات پنج لایه، از تخفیفات و جشنواره های ما در این حوزه بهره مند شوید.

16خطا و ایرادات انواع پکیج های دیواری ایران رادیاتور

خطا و ایرادات انواع پکیج های دیواری ایران رادیاتور پکیج دیواری وسیله ای است که به جای سیستم های مرکزی استفاده می شود. آب گرم را برای گرمایش محیط از طریق رادیاتور و آب گرم بهداشتی را برای مصارف روزانه مانند شستشو، حمام و ... تامین می کند.
پکیج های دیواری

خطا و ایرادات انواع پکیج های دیواری ایران رادیاتور

پکیج دیواری وسیله ای است که به جای سیستم های مرکزی استفاده می شود. آب گرم را برای گرمایش محیط از طریق رادیاتور و آب گرم بهداشتی را برای مصارف روزانه مانند شستشو، حمام و … تامین می کند. در حال حاضر رایج ترین وسیله گرمایشی در دنیا پکیج دیواری است. در ادامه این مطلب شما را با ریزه کاری های پکیج های دیواری ایران رادیاتور آشنا می کنیم. از مزایای پکیج ساخته شده روی دیوار می توان به اشغال فضای کمتر، امنیت بالاتر، استقلال هر خانه، امکان مدیریت جداگانه برای هر خانه اشاره کرد که باعث افزایش تقاضا برای استفاده می شود.استفاده از دودکش دوجداره یا کواکسیال این امکان را می دهد که علاوه بر دود ناشی از احتراق گاز، هوای تجهیزات از بیرون تامین شود و سطح اکسیژن محیط داخل کاهش پیدا نکند. پانل دیواری، مدل پنکه و اندازه استاندارد، جدا از تامین گرمای داخل منزل یا محل کار با کمک تشعشع یا باد، آب گرم بهداشتی را نیز به طور موثری در اختیار مشتریان قرار می دهد.

مزایای انواع پکیج های دیواری

حرارت را در صورت نیاز تنظیم می کنید جای کمی را اشغال میکند برای هر واحد یک بسته مستقل دارد وجود سیستم کنترل در هر خانه بدون نیاز به موتورخانه مرکزی هزینه های ماهانه و تعمیر و نگهداری را پرداخت نکنید عملکرد بهتر از موتورخانه مرکزی آسان بودن نصب، راه اندازی، سرویس و نگهداری آن اندازه کوچک، به اندازه یک آبگرمکن دیواری معمولی آب گرم و گرمایش طبیعی را برای هر واحد مسکونی فراهم می کند تامین آب گرم مورد نیاز و ثابت در کمترین زمان ممکن و جلوگیری از اتلاف انرژی امنیت بالا به دلیل وجود سنسورهای مصرف آب گرم، بخاری، سنسور دود و غیره

خطاهای انواع پکیج های دیواری ایران رادیاتور و لیست ایرادات

کد خطا شرح خطا: سیستم ضد یخ AF E1 سوئیچ فشار آب بسته است (مدار آن باز است) E2 مشکل یابی شعله (یون) در هنگام کار E8ترموستات حدی 105 درجه کار کرده است (قطع شده است) E10 دود در منطقه نشت می کند (دودکش غیرفعال است) E12-E30-E99 برد الکترونیک مشکل دارد E31 ترمیستور مدار دارای مشکل است (اتصال کوتاه) E32 ترمیستور در مدار گرمایش معیوب است. (مدار باز است) E41 (خرابی ترمیستور آب گرم( کوتاه مدت E42 ترمیستور آبگرمکن معیوب است (مدار آن باز است) E50 فن خاموش است اما فشار هوا همچنان روشن است E51 فن روشن است اما فشار هوا خاموش است E91 (بیش از 260 ولت و کمتر از 160 ولت)نوسان ولتاژ E81 ترموستات حدی 105 درجه رد کرده است، اما دمای اندازه گیری شده توسط ترمیستور نرمال است E81ترموستات حد 105 را قطع کرده است اما دمای اندازه گیری شده توسط ترمیستور نرمال است E88 پکیج بالای 89 و زیر 105 بیش از حد گرم می شود

در این مقاله میخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.